#ÖZGÜRÜZ Dergi Haber Bülteni

Sevgili dostlar,

Biliyorsunuz bir süredir ülkemizde yapamadığımız mesleğimizi Almanya’dan sürdürüyoruz.

Türkiye’deki demokrasi mücadelesine buradan omuz veriyoruz. Yandaş medyanın çarpıttığı haberlerin aslını yansıtıyor, merkez medyada konuşma şansı bulamayanlara ses veriyoruz.

Birkaç kişiyle çıktık yola; 4 ayda biz de büyüdük, ulaştığımız kitle de… Özellikle referandumdan sonra Türkiye sokaklarındaki protestoların içinde yer aldık. İstanbul’da, Diyarbakır’da Ankara’da, İzmir’de, Berlin’de, Washington’daki muhabirlerimizle milyonlarca izleyiciye ulaştık. Bunun verdiği cesaretle size yazıyoruz.

Daha çok insana ulaşmak, gerçeğe daha çok yaklaşmak, baskılara karşı mücadelede yanyana durmak için desteğinize ihtiyacımız var. “#ÖZGÜRÜZ”ün İnternet sitesine ve Periscope’tan yaptığı yayınlara yeni mecralar eklemek istiyoruz. İlk hedefimiz, ülkemizde yaşananlara dair derinlemesine incelemeler yayınlayacağımız bir aylık dergi… Türkçe ve Almanca yayımlanacak bu derginin satış geliriyle de bir radyo kurmayı düşlüyoruz. “Özgürüz” dergisi, değerli yazarlarımızın kalemiyle ülkemizi anlamanın, anlatmanın zemini olacak, bizi birbirimizle buluşturacak.

Lütfen aşağıdaki formu doldurup “Özgürüz”e abone olun. Özgürlük mücadelesinde yanımızda durun. Dostlukla.

Can Dündar

#ÖZGÜRÜZ Dergi Haber Bülteni

* indicates required
2018-02-12T17:05:45+00:00